| E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83 | Facebook.com/bekesmatrix

„Ki a legjobb Szegedi-s?”



Forrás: Szegedi Kis István Református Általános Iskola – Petőfi u. alsó tagozatMegjelent: 2020 Június 30. ( Kedd ) 13:26
Frissítve: 2020 Július 1. ( Szerda ) 22:08
A 2. féléves iskolai időszakban is, amely március közepe óta „digitális formában” zajlott, számos tárgyban tehették próbára tehetségüket a gyerekek térségi, megyei és országos megmérettetéseken.

A Szegedi Kis István Református Általános Iskola alsó tagozatán a következő területen, az alábbi eredmények születtek:

a „ NAPI EGY ALMA AZ ORVOST TÁVOL TARTJA” Iskolagyümölcs Program, február végi országos rajzpályázatán:

Sütő Levente 4. a, 1. hely, felkészítő: Nagy Andrea;

a márciusban rendezett, VIII. Kortárs Versmondó Verseny Kárpát – medencei döntőjében Békéscsabán arany minősítést kaptak:

Garbai Gréta 1. a, felkészítő: Kovács Andrea,

Szlota-Szántó Dorka 1. b, felkészítő: Gyarakiné Tomasovszki Janina,

Patkás Barbara 2. a, felkészítő: Csonka Jánosné,

Okányi Csaba 2. b, felkészítő: Sztraczinszki Andrea,

Kubik Alexandra 3. a, felkészítő: Baricsa Lajosné,

Boda Máté 4. a, felkészítő: Horváthné Kőrös Anikó;

az Ibrányi Református Általános Iskola és Óvoda által kiírt, „A Húsvét története” című rajzpályázaton:

Csepregi Jázmin 2. a, I. korcsoport 3. hely, felkészítő: Csonka Jánosné;

az „Extra Verseny” Országos Szövegértés Tanulmányi Versenyén arany minősítést szereztek:

Baji Emma Nóra 2. a, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Bányai Nóra Lili 4. a, felkészítő: Fekete Józsefné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – irodalom tantárgyában:

Patkás Barbara 2. a, 1. hely, felkészítő: Csonka Jánosné,

Takács Patrik 2. a, 3. hely, felkészítő: Horváthné Barta Ildikó,

Bányai Nóra Lili 4. a, 4. hely, felkészítő: Fekete Józsefné;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – nyelvtan tantárgyában:

Farkas Fanni 2. a, 5. hely, felkészítő: Csonka Jánosné,

Simon Boglárka 4. b, 5. hely, felkészítő: Szűcsné Öreg Erika;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – matematika tantárgyában:

Pilán Péter 1. a, 1. hely, felkészítő: Gion Márton,

Patkás Barabara 2. a, 1. hely, felkészítő: Arató Tamás,

Trescsik Dávid 3. a, 1. hely, felkészítő: Hanczár Mónika,

Takács Patrik 2. a, 3. hely, felkészítő: Dr. Juhászné Petrás Zita,

Czira Zalán Örs 4. a 3. hely, felkészítő: Fekete Józsefné,

Sebestyén Ádám 2 .a, 4. hely, felkészítő: Dr. Juhászné Petrás Zita,

Farkas Fanni 2. a, 5. hely, felkészítő: Arató Tamás;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – környezetismeret tantárgyában:

Sívó Irén Anita 3. a, 1. hely, felkészítő: Baricsa Lajosné,

Sebestyén Imre Máté 4. a, 1. hely, felkészítő: Nagy Andrea,

Hegyesi Hajnalka 3. a, 3. hely, felkészítő: Hanczár Mónika,

Bukor Bence Miklós 3. a, 4. hely, felkészítő: Baricsa Lajosné,

Bányai Nóra Lili 4. a, 4. hely, felkészítő: Nagy Andrea;

a SULI- GURU Bt. Országos Levelezős Verseny – angol tantárgyában:

Gregorics – Nagy Zita Nikoletta 3. a, 2. hely,

Simon Boglárka 4. b, 3. hely,

Bányai Nóra Lili 4. a, 4. hely.

Gratulálunk!




Embed kód:

<embed src="https://bekesmatrix.hu/api/embed.php?alias=97776__ki_a_legjobb_szegedi_s" width="650" height="430">

Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?