| E-mail: info@bekesmatrix.hu | Telefon: 06/20/935-16-83 | Facebook.com/bekesmatrix

Állás - Építésvezető munkatárs!

Forrás: BékésMátrixMegjelent: 2020 Augusztus 23. ( Vasárnap ) 09:24
SA Szerkezet Kft. Kivitelezési csapatába Békéscsaba-Kecskemét vonalában vasbeton szerkezetépítésben és/vagy sóvédelmi munkában jártas építésvezető munkatársat keres.

Feladat:

-  Építőipari projektek irányítása a helyszínen,

-  Cég képviselője alvállalkozók, partnerek és ügyfelek felé,

-  Megoldások kitalálása a problémákra és azokat végrehajtatni.

Amit kínálunk:

- projektek irányítását,
- változatos és komplex feladatokat,
- vidéki munkavégzést,
- jól képzett, tapasztalt munkatársakat,
- nagyfokú önállóságot, gyors szakmai fejlődést,
- a munkához megfelelő, naprakész technikai hátteret,
- kreatív és innovatív környezetet,
- a pozíciónak megfelelő anyagi juttatást,

- laptopot, gépjárművet, mobiltelefont.

Szakmai kihívások:

-        vasbeton szerkezetépítés vagy kivitelezési munkáinak helyszíni koordinálása, vezetése,

-        a kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése,

-        építőipari projektek műszaki lebonyolítása,

-        a projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése,

-        szerződésszerű és megfelelően magas szintű műszaki tartalom biztosítása,

-        kivitelezés minőségi ellenőrzése,

-        ütemtervek készítése és azok betartatása,

-        szükség esetén együttműködés a hatóságokkal,

-        építési naplók vezetése és ellenőrzése,

-        kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal.

Elvárások:

- középfokú szakirányú műszaki végzettség,

- legalább 3-5 év szakmai, releváns építőipari tapasztalat szerkezetépítésben,

- döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált,

- határozott fellépés, nagyfokú teherbírás,

- mind a munkatársakkal, mind az ügyfelekkel kiemelkedően hatékony kommunikáció.

Előny:

-  a szakmai angol és/vagy német nyelvtudás

-  érvényes regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság.

Kérjük, az önéletrajzot az iroda@sa-szerkezet.hu e-mailre elküldeni fizetési igény megjelölésével.

Embed kód:

<embed src="https://bekesmatrix.hu/api/embed.php?alias=97239_allas_epitesvezeto_munkatars" width="650" height="430">

Figyelmeztetés ikon
BékésMátrix fizetett reklám!
Érdekelhet még...
Ezt már olvasta?